سایت تور ویژه چیست؟

سایت تور ویژه به نشانی tourvije.ir یک سایت برای ثبت تبلیغ و ثبت آگهی تورهای مسافرتی، ثبت تبلیغ آژانس های مسافرتی، ثبت آگهی و تبلیغ شرکت های خدمات مسافرتی، ثبت تبلیغ خرید و فروش تورهای مسافرتی داخلی و خارجی و غیره می باشد.در سایت تور ویژه می توانید به آسانی بهترین تور مسافرتی و شرکت مسافرتی را بیابید. این سایت یک بازار آنلاین فروش تورهای مسافرتی می باشد و جهت تبلیغات فروشندگان و آژانس های مسافرتی فروش تورهای مسافرتی و کلیه مشاغل مرتبط با خرید و فروش تورهای مسافرتی طراحی شده است. کاربران با استفاده از موتور جستجوی این سایت به راحتی می توانند تورهای مسافرتی موردنظر خود را پیدا کنند.

سایت تبلیغ تور مسافرتی

اگر به دنبال یک سایت عالی و خوب جهت ثبت آگهی تور یا ثبت تبلیغ تورهای مسافرتی هستید، سایت تور ویژه یک محیط مناسب را جهت درج تبلیغ تورهای مسافرتی در اختیار شرکت های خدمات مسافرتی و آژانس های مسافرتی قرار می دهد. برای شروع تبلیغ تورهای مسافرتی تنها کافی است در سایت ثبت نام کنید.

چگونه در سایت تور ویژه تبلیغ کنم؟

اگر می خواهید در سایت تور ویژه همانند سایر شرکت های فروش تورمسافرتی و آژانس های مسافرتی تبلیغ کنید، برای شروع باید از بالای سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید و ادامه مراحل را انجام دهید.

چه کسانی می توانند در سایت تور ویژه تبلیغ کنند؟

تمامی شرکت های خدمات مسافرتی، آژانس های مسافرتی و مشاغل و کسب و کارهایی که مجوز فروش تور مسافرتی را دارند می توانند در سایت تور ویژه ثبت نام کنند و تبلیغات تورهای مسافرتی خود را درج کنند.